بازی جنرال ها ارتش ایران
با خرید از محصولات ما از گروه بازی سازی ما حمایت کنید سپاس عزیزان با سه دامنه :WWW.AFM-RAYAN.COM و WWW.GENERALSZH.IR می توانید به سایت خود متصل گردید # * بازی وار آر ماگدون نسخه چهارم درحال اتمام است*
Articles RSS Feed

مطالب جدید

معرفی بازی ژنرالها تیم چین

پنجشنبه 28 فروردين 1393 موضوع: آموزش,آموزش بازی جنرال, موضوع: آموزش,آموزش بازی جنرال, | بازدید ها: 1451 | نظرات
ax

 

C و C ژنرال: ساعت صفر: جناح: چین

 »واحد جدید: 
ECM مخزن

ECM (الکترونیک و اقدامات متقابل) مخزن آتش سوزی یک پرتو است که یک وسیله نقلیه دشمن را از فاصله دور را غیر فعال کنید. ECM تانک نیز مربا فرکانس از موشک های وارده، اغلب آنها را منحرف به طوری که آنها را از دست ندهید اهداف در نزدیکی مخزن.
  هزینه: 800 $ نیاز: مرکز تبلیغات نقاط قوت: موشک، تانک ها، خودروهای نقاط ضعف: پیاده نظام، هواپیما، دفاع از پایگاه به روز رسانی: هیچ
مارپیچ

هلیکوپتر گسترده مارپیچ دشمن توانمند است. پنج نفر پیاده نظام، دو پیاده نظام و یک وسیله نقلیه، و یا یک بولدوزر را می توان در داخل مارپیچ در یک زمان پادگانی. آن را با یک توپ خودکار نسبتا ضعیف می آید. این می تواند باشد که هر یک از برج تبلیغات، پناهگاه قادر می سازد که نیروهای پادگانی به ساقه خارج از مارپیچ، یا یک توپ Gattling. سلاح اصلی مارپیچ به بمب آتشزا بمب، که باید به عنوان یک ارتقا از مارپیچ پیش از استفاده خریداری شده است. پس از به روز رسانی، مارپیچ قادر به رها کردن بمب های ناپالم هر 10 ثانیه در منطقه را هدف قرار داده خواهد شد. هر بمب طوفان ایجاد می کند. برای عمومی تائو، سایت ها، سایت های تاکتیکی جایگزین بمب آتشزا بمب.
  هزینه: $ 1500 نقاط قوت: مخازن حمل و نقل و وسایل نقلیه نور نقاط ضعف: دفاع ضد هوایی، پیاده نظام موشک مسلح ارتقا:


 
بمب آتشزا بمب 
خرید در: مارپیچ هلیکوپتر هزینه: 800 $ این ارتقا را قادر می سازد هلیکوپتر مارپیچ فردی است که آن را در به قطره بمب بمب آتشزا در منطقه هر 10 ثانیه خریداری شد. هنگامی که یک بمب بمب آتشزا کاهش یافته است، یک طوفان ایجاد می شود.
پناهگاه 
خرید در: مارپیچ هلیکوپتر هزینه: 400 $ این ارتقاء می دهد هلیکوپتر مارپیچ فردی است که آن را در خریداری شد "پناهگاه" اجازه می دهد که پیاده نظام حمل و نقل در داخل مارپیچ به ساقه خارج از آن. این ارتقاء می کند حداکثر تعداد واحد که می تواند توسط یک مارپیچ انتقال تاثیر نمی گذارد. هنگامی که این به روز رسانی شده است برای یک مارپیچ خاص خریداری شده، برج تبلیغات و Gattling کانن ارتقاء برای آن مارپیچ دیگر قادر به خریداری شود.
برج تبلیغات 
خرید در: مارپیچ هلیکوپتر هزینه: 500 $ ارتقاء برج تبلیغات می دهد مارپیچ که آن را در توانایی برای تعمیر هر دو خود و واحد در این نزدیکی هست، خریداری شد همراه با توانایی برای افزایش نرخ آتش خود. هنگامی که این به روز رسانی شده است برای یک مارپیچ خاص خریداری شده، پناهگاه و Gattling کانن ارتقاء برای آن مارپیچ دیگر قادر به خریداری شود.
Gattling کانن 
خرید در: مارپیچ هلیکوپتر هزینه: 1200 $ این ارتقاء می افزاید: Gattling کانن به مارپیچ که آن را در purcahsed شد.هنگامی که این به روز رسانی شده است برای یک مارپیچ خاص خریداری شده، پناهگاه و برج تبلیغات و ارتقاء برای که مارپیچ دیگر قادر به خریداری شود.

گوش دادن پاسگاه

پاسگاه گوش دادن همراه با دو شکارچیان تانک در داخل از آن زمانی که آن را ساخته شده است. پیاده نظام که در داخل پاسگاه گوش دادن می باشد می تواند از آن شلیک کنید. پاسگاه گوش دادن مخفیکاری در زمانی که در حال حرکت و یا عکسبرداری است، و می تواند واحد خفا در محدوده دید بزرگ خود را تشخیص دهد. اگر یک پاسگاه گوش دادن انتخاب می شود ایستگاههای بین راه در نزدیکی واحد های دشمن آشکار خواهد شد، به طور موثر نشان دادن که در آن بر روی نقشهی آن واحد به رهبری هستند. هنگامی که پایگاه های گوش دادن دستور به حرکت می کند پس از آنها ثابت شده است، آن را می کشد چند ثانیه به "بسته" قبل از آنها قادر به سفر.
  هزینه: $ 800 نقاط قوت: واحد مخفیکاری نقاط ضعف: مخازن حمل و نقل، هواپیما ارتقا: هیچ
»سازه های جدید: 
مرکز اینترنت
مرکز اینترنت چینی یک ساختار چند منظوره است. این اجازه می دهد هکرها به داخل آن نشسته و هک کردن اینترنت برای پول نقد در حالی که از حملات محافظت می شود. در حالی که در داخل مرکز اینترنت، آنها را برای پول نقد کمی سریع تر هک. اگر مرکز اینترنت از بین می رود، هکرها که داخل آن بودند به سلامت از دست بدهند اما در خارج زنده است. تابع دوم از مرکز اینترنت به جاسوسی بر روی دشمنان. مرکز اینترنت دو سطح ارتقاء جاسوسی، توانایی، که ذکر شده و زیر توضیح داده شده.
  هزینه: $ 2،500 ارتقا:
 
هک ماهواره ای 1 
خرید در: مرکز اینترنت هزینه: $ 1000 اولین هک ماهواره ارتقاء برای مرکز اینترنت را آشکار خواهد کرد و همیشه نشان می دهد که مناطق اطراف آن دشمن مراکز فرماندهی.
هک ماهواره ای 2 
خرید در: مرکز اینترنت پیش نیاز: هک ماهواره 1 هزینه: 2500 $ هر دقیقه 4، دومین هک ماهواره ای ارتقا دهید، هنگامی که خریداری شده، نشان می دهد تمام واحد های دشمن و سازه دیگر برای 20 ثانیه صورت گرفت.»ارتقا جدید: 
پوسته نوترون
هزینه: 2500 $ خرید در: سیلوی موشک هسته ای این ارتقاء همه توپ سایت به طوری که آنها می توانند پوسته نوترون به آتش کشیدند. پوسته نوترون به راحتی پیاده نظام کشتن هر دو در داخل و خارج از وسایل نقلیه، و همچنین به سرعت روشن ساختمان از نیروهای دشمن پادگانی.

نوترون معادن
هزینه: 500 $ خرید در: سازه های چینی نوترون معادن پیاده نظام را بکشند، بلافاصله، و همچنین رانندگان از هر گونه وسایل نقلیه که توسط منتقل می کند. این به روز رسانی موجود در ساختار چین است پس از معادن مواد منفجره به طور منظم خریداری شده است.


»قدرت های جدید کل: 
بمب گذاری فرش
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی تایمر شمارش معکوس: 02:30 تماس های قدرت این عمومی در یک هواپیما از خارج از صفحه نمایش به بمب فرش منطقه هدف قرار دادند.

دیوانگی
قدرت دیوانگی جدید چین نیروهای هدفمند برای تعداد معینی از ثانیه، بسته به سطح از قدرت دیوانگی تقویت : تایمر شمارش معکوس 04:00

 
سطح 1  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مدت زمان: 10 ثانیه
سطح 2  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مدت زمان: 20 ثانیه
سطح 3  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مدت زمان: 30 ثانیه
 

 

 

 

 ارسال نظر

فایل های درخواستی خود را از نظرات به ما ارسال کنید نظراتی که در آنها کلمات ناپسند به کار رفته باشد حذف خواهند شد

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب مرتبط با این مطلب

تبلیغات

جدیترین مطالب سایت در گروه اختصاصی تلگرام 936936 Advertize

936936 Advertize

چت گروهی اعضا در تلگرام 936936 Advertize

اطلاعات کاربری

آخرين مطالب

نظرسنجی

برترین مد از نظر شمادر بازی نبرد نهایی به چه چیز هایی بیشتر توجه شود؟
برترین تیم بازی جنرال کدام است ؟
لينک دوستان

امار و اطلاعات

ax آمار اطلاعات
تعداد کل مطالب : 233
تعداد کل نظرات : 1793


ax آمار آنلاین ها
افراد آنلاین : 3
تعداد ژنرالهای سایت : 5491


ax ژنرال آنلاین


آمار بازدید ها
بازدید امروز : 1,091
بازدید دیروز: 2,242
بازدید هفته: 3,333
بازدید ماه : 52,417
کل بازدید ها: 6,673,932
ورودی گوگل امروز : 18
ورودی گوگل دیروز : 161

یاد خدا

سرچ در گوگل

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت