بازی جنرال ها ارتش ایران
با خرید از محصولات ما از گروه بازی سازی ما حمایت کنید سپاس عزیزان با سه دامنه :WWW.AFM-RAYAN.COM و WWW.GENERALSZH.IR می توانید به سایت خود متصل گردید # * بازی وار آر ماگدون نسخه چهارم درحال اتمام است*
Articles RSS Feed

مطالب جدید

معرفی بازی ژنرالها ارتش چین C&C GENERALSZH

دوشنبه 08 ارديبهشت 1393 موضوع: اخبار,آموزش,اضافات بازی,آموزش بازی جنرال, موضوع: اخبار,آموزش,اضافات بازی,آموزش بازی جنرال, | بازدید ها: 1306 | نظرات
ax

 

 

C و C ژنرال: ساعت صفر: جناح: چین: 

به صفحه ژنرال چینی برایساعت صفر ، (Generals China) خوش آمدید  سبک زمان واقعی بازی استراتژی ساخت شرکت :EAGame  به بازی ژنرال خوش آمدید! این صفحه فهرستی از تووضیحات سه ژنرال چینی و واحد ها، سازه، ارتقاء، و قدرت است که منحصر به ژنرال معرفی شده می باشد . تنها اطلاعات عمومی هر ژنرال در این صفحه ذکر شده . اطلاعات عمومی در مورد چین عممومی در بخش دیگر ذکر خواهد شد .

تا هون کوای
تانک عمومی
 

  
ژنرال کوای بزرگترین طرفدار تانک ارتش آزادی بخش خلق چین است. آموزش دیده در تاکتیک های تانک شوروی در دوران جنگ سرد، ژنرال کوای پیشنهاد کرده است و بسیاری از تغییرات در استاندارد زرادخانه مخزن چین توسعه یافته است. او هزینه های تولید برای بسیاری از مخازن و حتی آغاز برنامه های مخزن جدید، یک محصول جانبی و مهیب تانک: امپراتور ارباب است که باعث کاهش هزینه ها میگردد 
 • تمام تانکهادر سطح کهنه شروع می شود.
 • مخازن هزینه کمتر برای تولید، اما مدت زمان لازم برای ساخت آنها تغییر نکرده است.
 • هواپیما گران تر برای ساخت هستند.
 • سایت کانن و دوزخ کانن هر دو در دسترس نیست.
رتبه: عمومی، کلاس AAA شعبه: ارتش آزادی بخش خلق تاکتیک: بخش پیشرفته تانکها»واحد:
امپراتور ارباب
تانک امپراتور ارباب است اساسا نسخه suped تا از ارباب به طور منظم. این به طور خودکار با ارتقاء برج تبلیغات می آید زمانی که آن را ساخته باشید . پس از آن می تواند به روز رسانی می شود به یک Gattling کانن است، اما آن را نمی توان ارتقاء به یک پناهگاه مانند  Overlordsتبدیل کرد در هر مرحله قادر به تعقییر به بک ی از آپگرید ها خو اهید بود .
  هزینه: $ 1900 نقاط قوت: وسایل نقلیه و ساختمان نقاط ضعف: موشک و هواپیما نیاز: مرکز تبلیغات ارتقا: 
Gattling کانن 
قیمت: 1،200 $ خرید در: فردی واحد ارتقاء Gattling کانن ایجاد Gattling کانن، در برابر پیاده نظام و هواپیما بسیار موثر، در مخزن ارباب. این ارتقاء بر اساس هر واحد است.»سازه های:
هیچ ساختار جدیدی برای این عمومی وجود دارد.


»ارتقا:
Autoloader
هزینه: 2500 $ خرید در: مرکز تبلیغات ارتقاء Autoloader نرخ نبرد استاد مخزن را از آتش افزایش می دهد. ارتقاء باعث می شود تمام نبرد کارشناسی ارشد آتش سه پوسته قبل از بارگیری مجدد.»سایر تغییرات:
 • نبرد استاد: هزینه به 700 $ (به طور معمول 800 $) کاهش می یابد
 • Gattling مخزن: هزینه به $ 700 (به طور معمول 800 $) کاهش می یابد
 • اژدها مخزن: هزینه به $ 700 (به طور معمول 800 $) کاهش می یابد
 • گوش دادن پاسگاه: هزینه تا 950 $ (به طور معمول 800 $) افزایش یافته است
 • مارپیچ: هزینه تا 2000 دالر (به طور معمول 1500 $) افزایش یافته است
 • میگ: هزینه 1600 $ (به طور معمول 1200 $) افزایش یافته است
 • گارد سرخ: هزینه تا 375 $ (به طور معمول 300 دلار) افزایش یافته است
 • مخزن شکارچی: هزینه تا 375 $ (به طور معمول 300 دلار) افزایش یافته است
 • هکر: هزینه تا 780 $ (به طور معمول 625 $) افزایش یافته است
 • لوتوس سیاه: هزینه تا 1875 $ (به طور معمول 1500 $) افزایش یافته است
 • پوسته نوترون به روز رسانی: حذف، از سایت کانن در دسترس نیست
 • آموزش توپخانه: حذف - به جای نبرد کارشناسی ارشد آموزش (پایین را ببینید)
 • تعمیرات اضطراری: سطح 1 در دسترس است به عنوان یک 1 ستاره عمومی است. سطح 2 و سطح 3 به عنوان یک ستاره عمومی 3 در دسترس هستند.
 • هک های نقدی: امکان حذف
 • بمب گذاری فرش: نیاز به سطح 5 ستاره عمومی


»قدرت های کل:
نبرد آموزش کارشناسی ارشد
رتبه مورد نیاز: 1 ستاره عمومی 
نبرد کارشناسی ارشد آموزش قدرت می دهد تمام کارشناسی ارشد نبرد در سطح نخبگان از veterancy. این قدرت جایگزین قدرت آموزش توپخانه.
 

مخزن رها
هنگامی که استفاده می شود، این قدرت می نامد در یک هواپیما به رها کردن از تعداد معینی از تانک های جنگی استاد به محل میدان جنگ مشخص شده است. تعداد تانک که در حال رها بستگی به سطح از قدرت تانک رها کنید. تایمر شمارش معکوس: 04:00

 
سطح 1  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مخازن کاهش یافته است: 1 مخزن
سطح 2  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مخازن مشروط: 2 تانک
سطح 3  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مخازن مشروط: 4 مخازنثابت می نماید شی تائو
عمومی هسته ای
 

  
بی تاب عمومی تائو تعیین شده است برای دریافت آنچه او می خواهد، هر چه هزینه. سلاح های هسته ای هستند، بخش مهمی از استراتژی تاکتیکی خود را. در حالی که وجود دارد حوادث به عنوان یک نتیجه از استفاده بیش از حد خود از سلاح های هسته است، در این زمان احساس می کند که از این اشتباهات تنها بخشی از فرایند توسعه است. او با موفقیت پیشگام چند فن آوری های جدید از جمله ایجاد نیروگاه های هسته ای پیشرفته و ارتقاء از ایزوتوپهای رادیواکتیو با ثبات است.
 • تمام مخازن با پوسته اورانیوم و ارتقاء مخزن هسته ای شروع می شود.
 • ایستگاه های برق، در حال حاضر قدرت بیشتری تولید کند.
 • سایت کانن از شروع بازی در دسترس است.
رتبه: عمومی، کلاس AAA شعبه: خلق ارتش آزادیبخش تاکتیک: سلاح های هسته ای »واحد:
مارپیچ
هلیکوپتر مارپیچ برای این عمومی نسبتا همان مارپیچ برای چین در صفر ساعت . تفاوت اصلی این است که با این عمومی، مارپیچ است ارتقا جدید، در زیر ذکر شده.
  هزینه: $ 1750 نقاط قوت: مخازن حمل و نقل و وسایل نقلیه نور نقاط ضعف: دفاع ضد هوایی، پیاده نظام موشک مسلح ارتقا:


 
سایت بمب 
هزینه: 800 $ خرید در: هلیکوپتر فردی مارپیچ ارتقاء سایت بمب را قادر می سازد مارپیچ آن را در به رها کردن بمب هسته ای یک بار در هر 10 ثانیه خریداری شد.


میگ
هواپیما میگ عمومی تائو را از همتایان خود را منظم کشنده تر است. هنگامی که Migs شلیک موشک، موشک های خود را به یک میدان تابش های هسته ای در اثر ایجاد شده، و صدمه واحد. آنها نمی خواهند، با این حال، ایجاد یک طوفان و یا واحد آسیب با آتش.
  هزینه: $ 1400 نقاط قوت: مخازن حمل و نقل، وسایل نقلیه نور نقاط ضعف: دفاع ضد هوایی، پیاده نظام موشک مسلح ارتقا:


 
تاکتیکی سایت میگ 
قیمت: 2000 $ خرید در: سیلوی موشک هسته ای این ارتقاء می سازد Migs آتش بمب اتمی کوچک هنگامی که آنها حمله به اهداف، بیشتر decimating دشمن.

 
میگ زره 
هزینه: 1000 $ خرید در: فرودگاه این ارتقا، همان یک در CNC ژنرال بدون گسترش صفر ساعت، سلامت تمام Migs +25٪ افزایش می دهد.»سازه های:
راکتور هسته ای پیشرفته
راکتور هسته ای پیشرفته فراهم می کند 18 واحد از قدرت، بر خلاف راکتور هسته ای به طور منظم، فراهم می کند که 10 واحد. این را می توان بیش از حد به ارائه قدرت بیشتر، اگر چه از آن خواهد شد به آرامی در طول فرآیند آسیب می رساند. آن را به 27 واحد نیرو، در حالی که بیش از حد فراهم می کند.
  هزینه: $ 1،200 ارتقا: هیچ


»ارتقا:
ایزوتوپ پایداری
هزینه: 2000 $ خرید در: مرکز تبلیغات ارتقاء ایزوتوپ پایداری مانع از آسیب radition وثیقه بیشتر از آسیب رساندن به واحدهای دوستانه زمانی که تانک های هسته ای این کل از بین می روند.»سایر تغییرات:
 • گارد سرخ: هزینه تا 350 $ (به طور معمول 300 دلار) افزایش یافته است
 • مخزن شکارچی: هزینه تا 350 $ (به طور معمول 300 دلار) افزایش یافته است
 • لوتوس سیاه: هزینه 1600 $ (به طور معمول 1500 $) افزایش یافته است
 • گوش دادن پاسگاه: هزینه به 900 $ (به طور معمول 800 $) افزایش یافته است
 • سیلوی موشک هسته ای: هزینه به 4500 $ (به طور معمول 5000 $) کاهش می یابد
 • تعمیرات اضطراری: سطح 1 در دسترس است به عنوان یک 1 ستاره عمومی است
 • بمب گذاری فرش: تغییر به بمب گذاری فرش های هسته ای، در زیر شرح داده شده، در دسترس به عنوان یک ستاره عمومی 3


»قدرت های کل:
بمب افکن اتمی
قدرت سایت بمب افکن عمومی، که جایگزین قدرت بمب گذاری فرش، اجازه می دهد تا شما را به صدا در یک هواپیمای بمب افکن سایت به بمب فرش منطقه با سلاح های هسته میکنه. تایمر شمارش معکوس: 02:30
"سندان" شین FAI
پیاده نظام عمومی
 

  
چین شده است برای بسیاری جرم آن سرباز شناخته شده است، و تاکتیک های عمومی FAI در این واقعیت سرمایه گذاری. انضباط خشک، عمومی FAI می تواند به چهار بخش در کمتر از 24 ساعت بسیج. پیاده نظام این کل از نخبگان و تمام شده است با برنامه های آموزشی حوزه های پیشرفته آموزش داده است. با استفاده از فن آوری های متعددی منحصر به فرد به آنها، این عمومی و سربازان نخبه خود را به اطمینان از پیروزی در میدان جنگ.
 • همه پیاده نظام در سطح کهنه کار شروع می شود.
 • ارتقاء ناسیونالیسم به طور خودکار از شروع فعال می شود.
 • پاداش گروه ترکان و مغولان افزایش یافته است.
 • هر دو تانک نبرد استاد و مخازن ارباب در دسترس می باشد.
رتبه: عمومی، کلاس AAA شعبه: خلق ارتش آزادیبخش تاکتیک: بخش پیشرفته پیاده نظام »واحد:
مینی توپچی

تنها سرباز گارد سرخ مسلح به یک مینی تفنگ قدرتمند، مینی توپچی می توانید از طریق گوشت و زره پوش به طور یکسان پاره شود. مینی توپچی ها می توانند هر دو زمین و هوا هدف قرار دهند. مینی توپچی می آید به عنوان یک واحد تنها زمانی که خریداری شده، بر خلاف گارد سرخ به طور منظم، و با اسلحه های زنجیره ای ارتقا نمی شود.
  هزینه: $ 350 نقاط قوت: پیاده نظام و واحدهای هوا نقاط ضعف: مخازن ارتقا:


 
ضبط ساختمان 
قیمت: 1،000 $ خرید در: پادگان این ارتقا همان یک در CNC ژنرال بدون گسترش صفر ساعت است. این اجازه می دهد این واحد را به تصرف ساختمان های دشمن در طی یک دوره چند ثانیه صورت گرفت.


سوپر هکر

سوپر هکر شبیه به هکر ها به طور منظم در CNC ژنرال است. سوپر هکر می تواند، با این حال، غیر فعال کردن نه تنها ساختارهای دشمن، بلکه وسایل نقلیه دشمن. مانند هکر ها به طور منظم، سوپر هکر می تواند به اینترنت برای پول نقد هک. سوپر هکر خفا است شروع می شود و در سطح جانباز.
  هزینه: $ 625 نقاط قوت: N / A نقاط ضعف: N / A ارتقا: هیچسوپر لوتوس

سوپر لوتوس نسخه های پیشرفته تر از سیاه لوتوس چین واحد قهرمان. سوپر لوتوس می تواند وسایل نقلیه دشمن را غیرفعال کنید، سازه دشمن را غیرفعال کنید، و سرقت پول از مراکز عرضه دشمن، سریع تر از به طور منظم لوتوس سیاه.
  هزینه: $ 1500 نقاط قوت: N / A نقاط ضعف: N / A ارتقا: هیچحمله به سربازان همه گروه ها

حمله به سربازان خزنده می آید با 8 مینی توپچی ها در داخل از آن را، که قادر به شلیک خارج از آن در هر زمان. خزنده سربازان حمله به بهبود می یابد پیاده نظام در این نزدیکی هست، وسایل نقلیه، و هوا و همچنین می توانید واحد خفا تشخیص دهد.
  هزینه: $ 2400 نقاط قوت: پیاده نظام و ساختمان نقاط ضعف: تانک و هواپیما ارتقا: هیچحمله به مارپیچ
Helixes حمله ها گسترده هستند، نسخه های قدرت به روز رسانی از هلیکوپتر مارپیچ. حمله به مارپیچ می توانید پادگان و حمل و نقل تا 8 پیاده نظام. از آنجا که مارپیچ حمله همراه با ارتقاء پناهگاه ویژه، پیاده نظام در داخل از آن قادر به آتش از آن در هر زمان. حمله به مارپیچ همراه با توپ به صورت خودکار نسبتا ضعیف و می تواند با یک برج تبلیغات، پناهگاه، و یا یک توپ Gattling مانند می تواند به طور منظم مارپیچ نمی تواند به روز رسانی.
  هزینه: $ 1500 نقاط قوت: مخازن حمل و نقل و وسایل نقلیه نور نقاط ضعف: موشک مسلح پیاده نظام، دفاع ضد هوایی ارتقا:


 
بمب آتشزا بمب 
خرید در: مارپیچ هلیکوپتر هزینه: 800 $ این ارتقا را قادر می سازد هلیکوپتر مارپیچ فرد آن را در به قطره بمب بمب آتشزا در منطقه هر 10 ثانیه خریداری شد. هنگامی که یک بمب بمب آتشزا کاهش یافته است، یک طوفان ایجاد می شود.


حمله پاسگاه
پاسگاه حمله همراه با 4 کهنه شکارچیان تانک که آن را ساخته شده است. این شکارچیان تانک می تواند از پاسگاه حمله، که می تواند در مجموع 10 پیاده نظام حمل آتش. این مخفی کاری است که تنها زمانی که آن را در حال حرکت نیست و پیاده نظام در داخل از آن عکسبرداری نیست. این واحد تشخیص سایر واحدهای خفا در محدوده دید بزرگ خود را، درست مثل پاسگاه گوش دادن به طور منظم. پاسگاه حمله، با این حال، نیز بهبود می یابد پیاده نظام در این نزدیکی هست، وسایل نقلیه، و هوا.
  هزینه: $ 1000 نقاط قوت: واحد مخفیکاری نقاط ضعف: مخازن حمل و نقل، هواپیما ارتقا: هیچ
»سازه های:
غنی شده سنگر وپناهگاه زیر زمینی
ظروف و مخازن غنی شده نسخه پیشرفته تر از به طور منظم چینی سنگر وپناهگاه زیر زمینی می باشد. این پناهگاه می تواند به 10 واحد پیاده نظام را نگه دارید و از قبل به روز رسانی با مین های زمینی در زمانی که آنها ساخته شده است. ظروف و مخازن غنی شده نیز محافظت پرتوهای لیزر و انفجار فراهم می کند.
  هزینه: 700 $ ارتقا:
 
نوترون معادن 
هزینه: 500 $ خرید در: سازه های چینی نوترون معادن پیاده نظام را بکشند، بلافاصله، و همچنین رانندگان از هر گونه وسایل نقلیه که توسط منتقل می کند.»سایر تغییرات:
 • ECM مخزن: هزینه به 900 $ (به طور معمول 800 $) افزایش یافته است
 • اژدها مخزن: هزینه به 900 $ (به طور معمول 800 $) افزایش یافته است
 • دوزخ کانن: هزینه تا 1100 $ (به طور معمول 900 $) افزایش یافته است
 • قرمز گارد آموزش: حذف - جایگزین با مینی توپچی آموزش (پایین را ببینید)
 • دیوانگی: 1 در دسترس است به عنوان یک 1 ستاره عمومی است. سطح 2 و سطح 3 به عنوان یک ستاره عمومی 3 در دسترس هستند.
 • هک های نقدی: امکان حذف


»قدرت های کل:
آموزش مینی توپچی
رتبه مورد نیاز: 1 ستاره عمومی 
مینی توپچی آموزش، که جایگزین گارد سرخ قدرت آموزش، باعث می شود همه جدید مینی توپچی ها به عنوان نخبگان مینی توپچی ها آموزش دیده، به جای کهنه مینی توپچی ها.
 

مینی توپچی Paradrop
تماس های قدرت مینی توپچی Paradrop در یک هواپیمای حمل و نقل را از خارج از صفحه نمایش به رها کردن مینی توپچی ها در یک مکان مشخص شده است. تایمر شمارش معکوس: 04:00

 
سطح 1  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مینی توپچی ها کاهش یافته است: 5
سطح 2  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مینی توپچی ها کاهش یافته است: 10
سطح 3  
رتبه مورد نیاز: 3 ستاره عمومی مینی توپچی ها کاهش یافته است: 15

 ارسال نظر

فایل های درخواستی خود را از نظرات به ما ارسال کنید نظراتی که در آنها کلمات ناپسند به کار رفته باشد حذف خواهند شد

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب مرتبط با این مطلب

تبلیغات

جدیترین مطالب سایت در گروه اختصاصی تلگرام 936936 Advertize

936936 Advertize

چت گروهی اعضا در تلگرام 936936 Advertize

اطلاعات کاربری

آخرين مطالب

نظرسنجی

برترین مد از نظر شمادر بازی نبرد نهایی به چه چیز هایی بیشتر توجه شود؟
برترین تیم بازی جنرال کدام است ؟
لينک دوستان

امار و اطلاعات

ax آمار اطلاعات
تعداد کل مطالب : 233
تعداد کل نظرات : 1793


ax آمار آنلاین ها
افراد آنلاین : 5
تعداد ژنرالهای سایت : 5491


ax ژنرال آنلاین


آمار بازدید ها
بازدید امروز : 901
بازدید دیروز: 2,242
بازدید هفته: 3,143
بازدید ماه : 52,227
کل بازدید ها: 6,673,742
ورودی گوگل امروز : 17
ورودی گوگل دیروز : 161

یاد خدا

سرچ در گوگل

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت