بازی جنرال ها ارتش ایران
<
a href="https://parsaspace.com/?refer=C8J561" title="پارسااسپیس" > پارسااسپیس
خرید از محصولات ما باعث ارائه کارهای جدید خواهد شد #از این پس شما عزیزان با سه دامنه :WWW.AFM-RAYAN.COM و WWW.GENERALSZH.IR می توانید به سایت خود متصل گردید # * بازی وار آر ماگدون نسخه چهارم درحال اتمام است*

اسلاید شو

به زودی 2018 ویدئو جدید مدGenerals Evolution در بازی ردآلرد3


انجمن سایت

Articles RSS Feed

مطالب جدید

دانلود پک کامل بازی استراتژیک جنرالها ارتش ایر ان هر سه ورژن ورژن یک ،دو وسه

شنبه 02 اسفند 1399
ax
دانلود پک کامل بازی استراتژیک جنرالها  ارتش ایر ان هر سه ورژن ورژن یک ،دو وسه


936936 Advertize
خرید از فروشگاه (تمام لینک ها مستقیم است)


chat,supportپشتیبانی  حسینی:09125587653 واتساپ آموزش جنرال (معرفی واحدها )GLA

دوشنبه 02 تير 1399
ax
آموزش جنرال (معرفی واحدها )GLA

آموزش جنرال (معرفی واحدها )GLA


 واحدها


GLA:

 

       

کارگر:

کارگر واحد استاندارد ساخت و ساز GLA است که وظیفه ساخت و تعمیر ساختمان ها را بر عهده دارد. کارگر قادر است ساختمانهای به دام افتاده (با بمب یا معدن) خلع سلاح کند. ارزان ، کارگر در مقابل حملات دشمن خلع سلاح می شود.

شورش:

شورشیان GLA بدون آموزش و یا تجهیزات ارزشمندی از این نام ، فقط می توانند به قدرت اراده وی اعتماد کنند. این واحد پیاده نظام استاندارد فقط به یک تفنگ واحد مجهز شده است. شورشیان می توانند از به روزرسانی گلوله های سوراخ کننده ، موجود در بازار سیاه ، استتار ، موجود در کاخ و Take Building ، در پادگان ها بهره ببرند.

پرتاب موشک:

پرتاب موشک واحد استاندارد GLA در برابر وسایل نقلیه زرهی است. پیشرفت پرتابه های سوراخ دار ، که در بازار سیاه موجود است ، قدرت آتش آن را افزایش می دهد. موشک انداز که در ساختمان ها پوشانده شده است بسیار شیطان پرست است و می تواند در مقابل صاعقه تانک های دشمن ایستادگی کند.

تروریست:

کارهای زیادی برای مقابله با یک تروریست وجود ندارد. این واحد ارزان قیمت قبل از بارگیری واحد مخالف یا ساختمان برای منفجر شدن ، با چندین کیلوگرم C4 بارگیری می شود. تروریست ها می توانند یک وسیله نقلیه را در اختیار بگیرند تا حملات حتی سریعتر و مرگبارتر انجام دهند.

هکرها:

این جنایتکاران جسورانه توسط GLA برای توقیف وسایل نقلیه دشمن استخدام شدند و در حالی که منتظر یک ضربه پیچیده بودند ، دزدان دریایی این جاده در میان جمعیت ذوب می شوند. اما وقتی تصمیم به اقدام گرفتند ، از پرش روی وسیله نقلیه برای کشته شدن سرنشین آن و گرفتن پشت فرمان دریغ نمی کنند. هواپیماربای هواگیر نمی تواند واحدهای سطح Elite و Heroic را بگیرد.

جارمن کل:

این مزدور تک تیرانداز است که در پیشرفته ترین تاکتیک های مخفیکاری تجربه می شود. او همیشه به صورت انفرادی فعالیت می کند و قادر به اشغال ساختمانها بدون اینکه توسط واحدهای مخالف مورد توجه واقع شود. دقت شدید وی با تفنگ با عینک به وی اجازه می دهد تا خلبانان داخل وسیله نقلیه خود را شلیک کند. هنگامی که یک خلبان می میرد ، وسیله نقلیه می تواند توسط پیاده نظام GLA اسیر شود.

شورش:

GLA می تواند گروهی از آشوبگران را به حمله به مواضع دشمن تحریک کند. در ابتدا ، گروهی از آشوبگران شامل پنج فرد بودند: این بعداً رشد کرد. ژنرال های GLA می توانند AK 47 را به آشوبگران تحویل دهند و به آنها دستور دهند که از یک بمب آتش زا در مقابل ساختمان یا واحد استفاده کنند. گروه شورشیان می توانند از ارتقاء بازوی Rioters که در کاخ موجود است بهره مند شوند.

خرابکار :

این واحد پیاده نظام آموزش های ویژه ای را در زمینه های خفا و خرابکاری دریافت می کند. این خرابکار قادر به صعود از صخره ها ، نفوذ به پایگاه های دشمن ، با احتیاط در ساختمانها نفوذ کرده و خنثی است. اگر خرابکار وارد پست فرماندهی دشمن شود ، تمام قدرتهای عمومی مجددا تنظیم می شوند.

          

رادار موبایل:

رادار موبایل به GLA اجازه می دهد تا در زمان واقعی مانورهای دشمن را دنبال کند. این واحد با توجه به تحول وضعیت می تواند پنهان یا جابجا شود. پیشرفت اسکنر ، که در بازار سیاه موجود است ، به طور موقت تمام مواضع دشمن را آشکار می کند.

جیپ:

جیپ یک مسلسل است که در قسمت پشت کامیون نصب شده است ، در برابر پیاده نظام و وسایل نقلیه سبک حریف موثر است. هنگامی که وسیله نقلیه دشمن نابود شود ، جیپ می تواند قسمت هایی از لاشه خود را برای بهبود توپ و مهمات خود بگیرد. پیاده نظام می تواند از جیپ سوار شود تا از آن به عنوان حمل و نقل سربازان پیش ساخته استفاده کند. جیپ می تواند از بهبود گلوله های سوراخ کننده موجود در بازار سیاه بهره مند شود.

عقرب:

این مدل های قدیمی مخازن سبک واحدهای مهمی برای انجام تاکتیک های چریکی است که نیروهای GLA را مشخص می کند. سرعت عقرب اما باعث نمی شود که ما زره های کمبود آن را فراموش کنیم و این باعث می شود این واحد هدف مورد نظر سلاح های سنگین باشد. عقرب می تواند از به روزرسانی Lancemissile که از فروشنده سلاح در دسترس است ، و به روزرسانی Chemical Shell ، از کاخ بهره مند شود.

موشک انداز پرتاب موشک:

این وسیله نقلیه سبک دارای باتری موشک های دوربرد می باشد و می تواند انواع زمین را در اختیار بگیرد. هنگام راه اندازي حمله ، باگ هاي پرتاب موشك تمام مهمات خود را تخليه مي كنند: سپس بايد بار ديگري را براي بارگذاري مجدد صبر كند. بنابراین توصیه می شود بعد از حمله سریع حرکت کنید. موشک انداز پرتاب موشک می تواند از پیشرفت های پرتاب و مهمات پیرسینگ ، که در بازار سیاه موجود است ، بهره مند شود.

تراکتور باکتریولوژیک:

تراکتور باکتریولوژیک یک عامل ویروسی موجود در مخازن آن را پراکنده می کند. این سم برای یک دوره زمانی خاک را آلوده می کند و باعث ایجاد بیماری و حتی مرگ فوری در واحدهای پیاده نظام می شود که وارد این زمین می شوند. با متوقف شدن ، تراکتور می تواند به طور مداوم منطقه را آلوده کند ، یک دفاع قابل توجه در برابر پیاده نظام دشمن. تراکتور باکتریولوژیک به ویژه در یافتن واحدهای مخفی در ساختمان ها مؤثر است. او می تواند از بهبود بتای جنینی که در کام موجود است بهره مند شود.

بمب کامیون:

کامیون به دام افتاده در یک وسیله نقلیه دشمن ، با شگفتی حریف را به جان می اندازد و خسارات قابل توجهی به آن وارد می کند. راننده متعصب کامیون را به سمت یک واحد یا ساختمان دشمن سوار می کند و قبل از انفجار بمب روی صفحه ، لحظه ای دریغ نمی کند. این واحد می تواند از پیشرفت هایی برای تقویت انفجار یا افزودن اثرات باکتریولوژیکی به آن بهره ببرد.

چهارم:

این وسایل نقلیه متعلق به اتحاد جماهیر شوروی در دسترس فروشنده سلاح است. آنها برای محافظت در برابر حملات هوایی مفید هستند. این چهار مجهز به چهار مسلسل سنگین ، می تواند اهداف زمینی و هوایی را هدف قرار دهد. وقتی وسیله نقلیه دشمن نابود می شود ، کواد می تواند قسمت هایی از لاشه خود را برای بهبود سیستم تسلیحات خود بگیرد. دوچرخه های چهارگانه می توانند از بهبود گلوله های سوراخ کننده موجود در بازار سیاه بهره مند شوند.

پرتاب موبایل Scud:

این سامانه موشکی زمین به زمین شوروی در برابر ساختمانهای دشمن بسیار مؤثر است. پرتابگر موبایل Scud می تواند به دو نوع پرتابه آتش بکشد: یک پوسته انفجاری یا یک بمب کاربونک که ناحیه ضربه را آلوده می کند. پرتابگر موبایل Scud می تواند از پیشرفت بتا آنتراکس ، موجود در کام استفاده کند.

مارودر:

این تانک ها از قابلیت دفاعی و برد بیشتری نسبت به عقرب برخوردار هستند. آنها در اختیار فروشنده سلاح قرار دارند. هنگامی که یک وسیله نقلیه دشمن نابود شود ، Marauder می تواند قسمت هایی از لاشه خود را برای بهبود توپ های خود بگیرد. برای اینکه بتوانید Marauders را تولید کنید باید به درجه 1 General General برسید. تقویت پوسته شیمیایی در دسترس کام است.

موتور سیکلت رزمی :

موتورسیکلت جنگی که توسط پیاده نظام مورد استفاده قرار می گیرد یک واحد جنگی ارزان و بسیار متحرک است. این ایده آل برای عملیات شناسایی است و توانایی های هر واحد پیاده نظام GLA را که در حال خلبان آن است ، به دست می آورد.

ون مبارز :

این ون زرهی غیرنظامی می تواند واحدهای پیاده نظام را به خط مقدم منتقل کند. واحدهای حمل و نقل شده از این طریق می توانند از پنجره های ون جنگی آتش بگیرند. در صورت بی حرکت بودن ، این یک پوشش برای سربازان باقی مانده است.رفع مشکل صورتی منوی بازی در بازی جنرالها و یا مدها برای همیشه

دوشنبه 26 آذر 1397
ax
رفع مشکل صورتی  منوی بازی در بازی جنرالها و یا مدها  برای همیشه

ارور صورتی بودن آیکن های مد ها باید ابتدا نرم افزار فاینال بیگ را از این آدرس دانلود کنید :

 وطبق آموزش تصاویر آموزش فایل های  مد رادر یک پوشه جدا استخراج کنید و سپس وارد اون پوشه بشید  یک پوشه خواهید داشت به اسم : DATA وارد اون بشید و محتویات پوشه :ENGLISH را  کپی  کنید

بعد بیاید داخل اون جنرال زرو ای(Command & Conquer Generals Zero Hour) که مد را نصب کردید وار پوشه Data بشید  و بعد وارد پوشه Chinese بشید و اونجا کپی را پیست کنید .


 تصاویر:

کار برد :  با این نرم افزار ما قادر به استخراج فایلهایBIG در آدرس زیر خواهیم شد...

موفق باشید صفحات سايت

تعداد صفحات : 5

تبلیغات

مطالب جدید سایت در گروه اختصاصی تلگرام 936936 Advertize

**23 تیم جدید**در سه ورژن بسیار زیبا**گرافیک عالی **دانلود بازی ژنرال ارتش ایران 936936 Advertize

چت گروهی اعضا در تلگرام 936936 Advertize

سرچ پیشرفته وب در گوگل

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت

اعضا سایت

اخرين مطالب

WAR ARMAGEDDON Evolution-v.03 ویرایش جدید
تاریخ : شنبه 24 آبان 1399

نظرسنجی

برترین مد از نظر شمادر بازی نبرد نهایی به چه چیز هایی بیشتر توجه شود؟
برترین تیم بازی جنرال کدام است ؟
لينک دوستان

امار و اطلاعات

ax آمار اطلاعات
تعداد کل مطالب : 233
تعداد کل نظرات : 1793


ax آمار آنلاین ها
افراد آنلاین : 3
تعداد ژنرالهای سایت : 5497


ax ژنرال آنلاین


آی پی شما

آمار بازدید ها
بازدید امروز : 442
بازدید دیروز: 1,536
بازدید هفته: 10,612
بازدید ماه : 49,430
کل بازدید ها: 6,739,077
ورودی گوگل امروز : 27
ورودی گوگل دیروز : 214

یاد خدا